Авто

Найпотужніший серійний Ford отримав версію з Lego

Ford Mustang Shelby GT500 Lego

Полку автомобільних конструкторів прибуло: відомий виробник іграшок додав в лінійку Lego Technic новий набір, що складається з 544 деталей-складові частини після складання перетворюються в мініатюрну модель купе Mustang Shelby GT500, який найпотужнішим серійним автомобілем за всю історію марки Ford. Нова іграшка вже з’явилася у продажу на офіційному сайті Lego за рекомендованою вартістю 49,99 доларів.

З елементів конструктора можна зібрати яскраво-зелений Ford Mustang Shelby GT500 з поздовжніми білими смугами. Модель довжиною 27 сантиметрів, висотою 8 сантиметрів і шириною 12 сантиметрів комплектується двома інерційними моторчиками, які дозволяють використовувати її в іграх. Якщо спорткар збирається для колекції, то на нього можна встановити задню панель кузова, яка закриє доступ до «двигунів».

Читайте також:  Audi підтвердила перехід суперкара R8 на електротягу

Ford Mustang Shelby GT500 Lego

Компанія Lego позиціонує новий конструктор як “модель ікони дрег-рейсингу” і набір “для всіх, хто любить гоночні автомобілі, дрег-рейсинг або іграшки з доповненою реальністю”. За допомогою фірмового додатка Lego Technic AR для смартфонів зібраний Mustang Shelby GT500 можна відправити на віртуальний гоночний трек.

Нагадаємо, “справжнє” купе оснащується 770-сильним компресорним V8 5.2 в поєднанні з роботизованою 7-ступінчастою коробкою передач Tremec з двома зчепленнями.

З місця до 100 кілометрів на годину найпотужніший серійний Ford розганяється за 3,5 секунди і долає дрегову дистанцію в чверть милі за 11 секунд.