Технології

Дизайн Xiaomi 12 Ultra з величезною камерою підтверджено макетом

Xiaomi 12 Ultra

Інсайдер під псевдонімом xleaks7 опублікував фотографії, на яких зображена алюмінієва прес-форма неанонсованого смартфона Xiaomi 12 Ultra. Схоже, що головною особливістю пристрою стане величезний модуль основної камери.

На задній кришці смартфона по центру розмістився великий блок камери, дизайн якого сходиться з раніше публікувалися рендерами і схематичними кресленнями. Судячи з цієї інформації, модель Ultra буде значно відрізнятися від раніше вже представлених апаратів серії Xiaomi 12.

Xiaomi 12 Ultra

Згідно представленої інформації, на правій стороні Xiaomi 12 Ultra розміститься кнопка включення, а також клавіші регулювання гучності. У нижній частині будуть встановлені решітки динаміків, порт USB Type-C і лоток для установки SIM-карт. У будь-якому випадку продемонстрований на фото макет пристрою офіційно не підтверджений.

Читайте також:  Intel та Samsung продемонстрували реальну швидкість SSD на PCIe 5.0 [ВІДЕО]

З чуток, Xiaomi 12 Ultra отримає 6,8-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю Quad HD+, флагманський процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, три камери по 50 Мп, 10-кратний оптичний зум і підтримку 120-ватної зарядки. Презентація смартфона очікується в першій половині цього року.