Авто

Представлений електричний Chevrolet Silverado із запасом ходу 645 кілометрів

Chevrolet Silverado

Американський автовиробник Chevrolet офіційно представив електричний пікап Silverado. Компанія планує почати виробництво і подальші продажі відразу з двох версій: базової “робочої” WT (Work Truck) і топової RST з максимальним запасом ходу і найбільш продуктивною силовою установкою. При цьому виробництво пікапа планують запустити не раніше 2023 року, незважаючи на те, що його головний конкурент на американському ринку, електричний Ford F-150 Lightning, вже доступний до замовлення.

Базова версія WT оснащується 517-сильною електричною установкою з піковим крутним моментом 834 Нм. Її цільовою аудиторією в Chevrolet бачать в першу чергу комерційних клієнтів, які спеціалізуються на перевезеннях і хочуть зробити свій бізнес ефективніше і екологічніше. “Робітник” Silverado зможе буксирувати об’єкти до 3 630 кілограмів, надалі Компанія планує вивести на ринок модифікацію, яка зможе буксирувати до 9070 кілограмів.

Читайте також:  Китайська компанія Nio представила конкурента Tesla Model 3

Крім того, пікап Work Truck отримає можливість складання і задньої стінки кабіни, і крісел в салоні. Завдяки цьому в кузов Silverado поміщаються вантажі довжиною до 2,7 метра.

Топова версія RST отримає найпродуктивнішу електроустановку, яка при піковому крутному моменті в 1057 Нм зможе видавати до 673 кінських сил. На розгін до «сотні» такому пікапу буде потрібно всього 4,5 секунди.

Chevrolet Silverado

Обидва пікапи за замовчуванням отримають систему повного приводу і саму ємну батарею з тих, які встановлюються на платформу Ultium. Запас ходу у всіх модифікацій буде однаковий і складе близько 645 кілометрів.

При цьому топова версія головного конкурента “Сільверадо”, пікапа Ford F-150, може проїхати на одному заряді до 482 кілометрів. Також пікапи можна буде укомплектувати просунутою системою автопілота Super Cruise, який дозволяє прибирати руки з керма.

Читайте також:  Представлений Mercedes-AMG G 63 з розгоном до сотні за 3,69 секунди

Першим на ринку дебютує модифікація WT, це трапиться навесні 2023 року. Вартість базового виконання буде починається від 40 000 доларів. До осені з’явиться і топова версія RST в найбагатшому оснащенні First Edition, її цінник буде починатися вже від 105 000 доларів.