Авто

З’явилися подробиці про новий кросовер Renault Austral

Renault Austral

Компанія Renault запустила фінальні випробування нового кросовера для Європи – Austral, який прийде на зміну непопулярному Kadjar.

В рамках останньої стадії тестів 100 екземплярам компакт-кросу належить подолати два мільйони кілометрів, причому 600 тисяч кілометрів вони проїдуть по дорогах загального користування у Франції, Іспанії, Німеччині та Румунії. Крім цього, французи поділилися знімками тестового прототипу і розкрили подробиці про моторну гаму.

Зовнішність Renault Austral оформили з оглядкою на електричний кросовер Megane E-Tech: схожість простежується в оформленні вузької світлотехніки і решітці радіатора, які можна частково розгледіти під камуфляжем. Однак на відміну від «зеленого» Megane на платформі CMF-EV, Austral побудують на новій версії архітектури CMF – CD3.

Читайте також:  Cadillac запатентував три нові назви для майбутніх моделей

Renault Austral

У моторну гамму увійдуть тільки гібридні силові установки, причому виключно бензинові. Базовий Austral отримає установку E-TECH останнього покоління, до складу якої входять 1,3-літровий турбомотор TCe і електрична надбудова – 12-вольтовий стартер-генератор.

Альтернативою стане наддувний агрегат 1.2 TCe, що працює за схемою «помірного» гібрида з 48-вольтовим стартер-генератором. Максимальна потужність складе 200 кінських сил. На відміну від «йде» Kadjar, дизельних моторів в палітрі новинки не буде.

Раніше шпигуни показали салон Austral, в якому встановлений єдиний злегка вигнутий кластер цифрової приладової панелі і великого екрану «мультимедійки», а також збережені кілька фізичних кнопок для управління різними системами.

Читайте також:  Ретроавтомобіль Renault перетворили на квадрокоптер [ВІДЕО]

Прем’єра Renault Austral намічена на першу половину нинішнього року, тоді ж стартує І прийом замовлень. Судячи з “зеленої” моторної гамі, до російського ринку кросовер навряд чи добереться.