Технології

JBL на CES 2022: колонка з IP67 та компактні системи для вечірок

JBL на CES 2022

Асортимент акустичних систем HARMAN поповнився відразу трьома новими пристроями. Серія JBL PartyBox отримала дві моделі Essential і Encore Essential, які стали помітно компактніше своїх попередників, а лінійка JBL Pulse розширилася пристроєм п’ятого покоління з поліпшеним звучанням і захистом від води і пилу за стандартом IP67.

JBL Pulse 5

Нова акустична система JBL Pulse 5 на додаток до середньочастотного динаміку отримала окремий твітер, а також збільшений пасивний випромінювач і підтримку технології BassBoost, що відповідає за посилення басів. Модель підтримує підключення по Bluetooth 5.3, захист від вологи і пилу за стандартом IP67 і функцію PartyBoost, що дозволяє об’єднати в одну мережу необмежену кількість акустичних систем JBL. Нікуди не поділася і фірмова світлодіодне підсвічування всього корпусу. Заявлена автономність пристрою становить до 12 годин.

Читайте також:  TikTok перестане рекомендувати "шкідливі" відеоролики

JBL PartyBox Encore Essential

Під брендом JBL також вийшли дві нові моделі акустики для вечірок: PartyBox Essential і PartyBox Encore Essential. Сумарна Вихідна потужність кожного пристрою становить 100 Вт і при необхідності може бути примножена об’єднанням в стереопару з будь-яким пристроєм лінійки, що підтримує True Wireless Stereo. Новинки предлагаютт три варіанти підключення для відтворення музики: по Bluetooth, проводом за допомогою роз’єму AUX і USB-порт.

JBL PartyBox Encore Essential

На одному заряді акумулятора JBL PartyBox Essential пропрацює до 6 годин, а її Encore-версія — до 10 годин. Крім того, JBL PartyBox Encore Essential отримала більш яскраві світлові ефекти і оснащена двома цифровими бездротовими мікрофонами. Управляти всіма функціями пристроїв можна кнопками, розташованими на верхній грані корпусу, або через фірмовий мобільний додаток.

Читайте також:  NASA обрала три компанії для будівництва космічних станцій

Інформації про доступність і ціну новинок поки немає.