Технології

Sony прокачала телевізори Bravia XR новими матрицями [ВІДЕО]

Bravia XR

Компанія Sony оновила серію телевізорів Bravia XR. Моделі MASTER Series Z9K 8K і X95K 4k отримали екрани mini LED, лінійка X90K — LED-підсвічування, а MASTER Series A95K, A90K і A80K — OLED-матриці.

Аналогічно попередникам, всі новинки оснащені інтелектуальним процесором Cognitive Processor XR, на базі якого працюють фірмові технології для створення ефекту повного занурення при перегляді контенту. Наприклад, XR Backlight Master Drive в моделях Z9K і X95K з високою точністю управляє підсвічуванням Mini LED нового покоління, забезпечуючи насичений і глибокий чорний, а також природні відтінки без відблисків і ореолів навколо світлих ділянок.

Читайте також:  Ціни нових моделей Intel Core 12-го покоління розкрито ритейлером

Завдяки Cognitive Processor XR повною мірою реалізується і технологія XR Triluminos Max в новому телевізорі A95K, в якому OLED-матриця за допомогою мільйонів окремих самоподсвечивающихся пікселів здатна передавати більше відтінків. За звук в OLED-телевізорах відповідає технологія Acoustic Surface Audio+, а моделях з LED-підсвічуванням — Acoustic Multi-Audio. Обидва рішення точно формують позиціонування звуку відповідно до того, що відбувається на екрані.

Sony Bravia XR

Спільно з Netflix компанія Sony представила режим Netflix Adaptive Calibrated Mode, при якому телевізор автоматично регулює обробку зображень в залежності від навколишнього освітлення. Крім того, новинки підтримують режим калібрування Sony BRAVIA CORE Calibrated Mode для автоматичного налаштування картинки, щоб вона виглядала так, як задумав творець.

Читайте також:  Нові подробиці про смарт-годинник Марка Цукерберга зі знімним екраном

Всі телевізори BRAVIA XR 2022 року вийшли з маркуванням “чудово для PlayStation 5”, що гарантує наявність функцій “автоматичне калібрування HDR” і “автовизначення режиму зображення”.

Ще однією особливістю нових телевізорів Sony стала камера BRAVIA CAM, яка розпізнає місце розташування користувачів і відповідним чином оптимізує зображення і звук. Вона також підтримує управління жестами, може бути використана для відеочату і здатна розпізнати, коли користувачі більше не знаходяться перед телевізором, автоматично зменшуючи яскравість дисплея для економії енергії.

Інформація про ціни та доступність новинок буде оголошена пізніше.