Технології

LG показала прозорі та гнучкі дисплеї нового покоління

OLED

На конференції CES 2022 компанія LG Display продемонструвала відразу кілька фірмових розробок в області створення прозорих OLED-панелей. Крім того, вендор привіз на виставку гнучкі дисплеї нового типу, які позбулися характерних «зморшок», що виникають при складанні.

Починаючи з другого кварталу 2022 року LG має намір оснащувати всі телевізори серії OLED TV новим поколінням екранів OLED.EX. Вони примітні збільшеною на 30% в порівнянні з торішніми рішеннями, при цьому товщина самої панелі була скорочена з 6 до 4 міліметрів.

Читайте також:  Електричний літак Rolls-Royce поставив світовий рекорд швидкості

Представники бренду в черговий раз підкреслили, що роблять ставку на прозорі OLED-панелі з метою скорочення розриву між віртуальним і реальним простором. Актуальне покоління дисплеїв LG вже здатне замінити звичайне скло, зберігши можливість відображення мультимедійного контенту.

OLED

Фахівці LG Display пропрацювали кілька сценаріїв використання подібних прозорих панелей в якості вітрин для торгових центрів або розумних вікон для офісів. У списку оригінальних проектів Компанії також числиться велотренажер Virtual Ride з двома вигнутими по вертикалі 55-дюймовими OLED-панелями для більш реалістичного занурення в тренування.

Поділилася компанія і новинами про розробку ігрових OLED-дисплеїв, час відгуку у яких в десять разів менше, ніж у звичайних LCD-панелей. Нарешті, вендор показав 17-дюймовий складаний OLED-дисплей для ноутбуків, який практично не має складок в складеному стані.

Читайте також:  Microsoft Edge почав відбирати користувачів у Google Chrome

Представники LG Display відзначили, що активно працюють над вирішенням ключової проблеми IPS-екранів — недоліком глибини чорного кольору. Представлений на CES 2022 27-дюймовий UHD-монітор, за запевненням виробника, використовує спеціальну IPS-матрицю, ступінь насиченості чорного у якій на 35% вище, ніж у представлених раніше моделей. Дату появи новинок у вільному продажу компанія поки не оголосила.