Технології

Sony розповіла про PlayStation VR2 та представила нову Horizon

PlayStation VR2

На початку січня люди зазвичай оговтуються після святкових застіль, але великі корпорації, як відомо, навіть на вихідних не дрімають.

Днями корпорація Sony нарешті перестала таїти шило в мішку і поділилася деталями нового шолома віртуальної реальності — і заодно анонсувала гру до нього.

Зветься апарат нехитро: PlayStation VR2. Хідеакі Нісіно, старший віце-президент відділу управління платформою, поділився його технічними особливостями, серед яких 4K HDR, кут огляду в 110 градусів і поглиблений рендеринг. Геймерів чекає розширення 2000×2040 на кожне око і частота в 90/120 Гц.

Читайте також:  Розкрито ціни та характеристики європейської версії Redmi Note 11

З цікавих деталей Нісіно виділив вміння шолома відстежувати дії гравця-зокрема, вбудовані датчики зможуть розпізнавати рухи очей. Буде у гарнітури і віддача: завдяки віброприводу геймери зможуть зануритися в те, що відбувається на екрані з головою.

І ще один важливий момент: VR2 можна підключити до PS5 за допомогою всього лише одного кабелю. Цілком технічні характеристики можна почитати в PlayStation Blog.

Ще одним цікавим анонсом стала гра Horizon Call of the Mountain-спін-офф екшен-серії Horizon, створений спеціально для нового VR-шолома Sony.

Розробкою займаються команди Guerrilla Games і Firesprite Games (останні відповідальні за відомі The Playroom і The Persistence). Публіку чекає нова історія і новий головний герой, який на своєму шляху зустріне багатьох знайомих по Zero Dawn персонажів.