Авто

Sony показала семимісний кросовер, який може піти у серію

Sony

Ще в 2020 році електронна корпорація Sony запевняла, що не планує випускати автомобілі. Однак в ході виставки споживчої електроніки CES-2022 компанія не тільки представила свій другий концептуальний електрокар, а й анонсувала створення автомобільного підрозділу Sony Mobility, яке займеться створенням серійних машин. Новий шоукар Vision-S 02 являє собою семимісний кросовер довжиною 4,9 метра, виконаний в стилістиці Vision-S 01 дворічної давності.

Vision-S 02 знаходиться в статусі концепту і поки його серійна версія не підтверджена, проте відомо, що автомобільний підрозділ Sony Mobility почне розробляти «товарні» автомобілі навесні 2022 року.

Читайте також:  Lamborghini анонсувала чотири новинки у 2022 році

У компанії вже сформувався власний фірмовий дизайн: Vision-S 01 І Vision-S 02 ріднять плавні лінії, незвичайна виштамповка з боків і світиться лінія, яка з’єднує передню оптику.

Sony

Фото: Sony

Про Vision-S 02 відомо, що його приводить в рух двомоторна установка — на передній і задній осі встановлено по електромотору, кожен з яких видає 272 кінські сили (200 кіловат).

З місця до 100 кілометрів на годину електрокар розганяється приблизно за п’ять секунд, а максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 180 кілометрів на годину.

Можна припустити, що новий семимісний кросовер побудований на тій же платформі фірми Magna Steyr, що і Чотиримісний Sony Vision-S 01, який дебютував в 2020 році. Обидва електромобіля оснащуються просунутим автопілотом, який використовує датчики, сенсори, камери і радари для орієнтування на дорозі.

Читайте також:  Найпотужніший серійний Ford отримав версію з Lego

І Vision-S 01, і кросовер з індексом 02 позиціонуються як вітрина перспективних технологій японкою електронної корпорації, що, однак, не заважає Sony в майбутньому запустити електромобілі в серію.

Джерело: Sony