Авто

Cadillac InnerSpace: телевізор замість лобового скла та тапочки замість педалей

Cadillac InnerSpace

Компанія Cadillac представила на виставці споживчої електроніки CES розкішний концепт-кар InnerSpace. Автомобіль являє собою бачення американської марки про персональну Автономної мобільності майбутнього.

Концепт, зрозуміло, повністю електричний, в салоні немає жодного органу управління: все відбувається за рахунок розумної системи автопілота. Двомісний прототип поповнив портфоліо концептів з лінійки Cadillac Halo, створених для того, щоб показати, що автомобіль може бути не тільки засобом пересування, але і предметом розкоші, здатним підвищити рівень комфорту і благополуччя людини.

Cadillac InnerSpace

В основі філософії цієї концепції лежить ідея, що людина може використовувати час в дорозі для того, щоб розслабитися, а не напружуватися ще більше, стежачи за дорогою.

Повна автономність дозволяє водієві зняти з себе необхідність керувати автомобілем, а набір сучасних асистентів і технологій покликаний допомогти максимально розслабитися і відпочити під час поїздки.

Cadillac InnerSpace

Завдяки використанню біометрії та машинному навчанню концепти з лінійки Halo можуть запропонувати кожній людині дійсно персоналізований підхід під час поїздки.

У Cadillac відзначили, що крім розважальної складової, автомобіль допоможе ще в оздоровчих цілях. Замість лобового скла у електрокара встановлений гігантський вигнутий екран, а на тому місці, де зазвичай встановлені педалі, у концепту спеціальний відсік з домашніми тапочками.

Cadillac InnerSpace

Фото: Cadillac

Для більш комфортної посадки дах відкривається разом з дверима, а роздільні крісла висуваються назустріч пасажиру. Крім того, завдяки використанню технології Ultium Platform акумуляторні батареї розподілені по всій довжині кузова, а не зосереджені в одному місці. Це дозволило зробити посадку автомобіля більш низькою і спортивної, також це допомогло максимально розширити внутрішній простір в салоні.