Технології

BlackBerry офіційно «поховала» свою мобільну ОС та сервіси

BlackBerry

Компанія BlackBerry оголосила про припинення подальшої програмної підтримки своїх пристроїв. Вже сьогодні користувачі Blackberry OS та інших прошивок компанії зіткнуться з непрацездатністю практично всіх фірмових сервісів.

Більш того, вендор не гарантує і можливість використання базових функцій оригінальних гаджетів.

Ще у вересні 2020-го представники BlackBerry заявили, що на початку 2022 року відбудеться відключення користувачів від застарілих сервісів, у зв’язку з чим функціональність смартфонів бренду істотно скоротиться.

Починаючи з 4 січня гаджети, що працюють під управлінням BlackBerry OS 7.1 і її більш ранніх версій, а також BlackBerry 10 і BlackBerry PlayBook OS 2.1, не зможуть отримувати доступ до ряду служб компанії.

Читайте також:  iPad допоміг врятувати батька та дочку після авіакатастрофи

Мова про закриття платформ BlackBerry Protect, BlackBerry Password Keeper і BlackBerry ID, можливості обміну повідомленнями між пристроями компанії, а також втрати доступу до ряду функцій, які залежать від зовнішніх серверів (наприклад, BlackBerry World і BlackBerry Link). Крім того, на “скасованих” гаджетах більше не гарантується і подальша працездатність функцій екстрених викликів, SMS і навіть телефонних дзвінків.

Ознайомитися з докладним списком потрапили під «скорочення» пристроїв і сервісів можна на офіційному сайті компанії.