Технології

Alienware випустила перший у світі OLED-монітор на квантових точках

Alienware

Ще однією новинкою бренду на CES 2022 став оригінальний ігровий OLED-монітор Alienware 34 Curved QD-OLED Gaming Di з вигнутим дисплеєм.

Його головною особливістю стала матриця на квантових точках з підвищеною яскравістю, розширеним колірним діапазоном і високою чіткістю картинки. Крім того, асортимент вендора поповнила нова бездротова периферія: миша і гарнітура.

Alienware 34 Curved QD-OLED Gaming Di

Обличчям новинки стала 34-дюймова OLED-панель з частотою оновлення 175 Гц (при підключенні через DisplayPort), роздільною здатністю 3440х1440 пікселів і часом відгуку 0,1 мс по GtG.

Читайте також:  Новий пульт ДУ Samsung заряджається від роутера без дротів.

Крім того, монітор має 99,3-відсоткове охоплення колірного простору DCI-P3, широкі кути огляду і коефіцієнт контрастності 1 000 000:1.

Alienware 34 Curved QD-OLED Gaming Di може похвалитися підтримкою технології NVIDIA G-Sync і режимом Creator для налаштування гами, а також функцією перемикання між колірними просторами DCI-P3 і sRGB. Набір інтерфейсів монітора включає п’ять портів USB 3.2 Gen 1, два HDMI 2.0 і один DisplayPort 1.4. Alienware обіцяє “підвищену надійність” OLED-матриці пристрою по частині вигорання, підтверджуючи її трирічною гарантією.

Гарнітура AW920H

Гарнітура AW920H і миша AW720M являють собою “трьохрежимні” периферійні пристрої – вони підтримують бездротове підключення до комп’ютера за допомогою USB-донгла або Bluetooth 5.2, а також дротове з’єднання. Фірмові навушники з сертифікацією Hi-Res отримали підтримку технологій активного шумозаглушення (ANC) і Dolby Atmos.

Читайте також:  Samsung Galaxy A73: дизайн, характеристики та ціна від надійного джерела

Гарнітура AW920H миша AW720M

Управляти гарнітурою можна за допомогою сенсорних елементів на правій чашці — вони дозволяють регулювати гучність, перемикати треки, здійснювати дзвінки, а також включати і вимикати ANC.

Завдяки швидкій зарядці за 15 хвилин можна продовжити час роботи пристрою на 6 годин, а повна «заправка» забезпечить до 30 годин автономності. Навушники обзавелися логотип з підсвічуванням і будуть доступні в білому і чорному колірних рішеннях — Lunar Light і Dark Side of the Moon.

Ігрова миша Alienware AW720M обзавелася вісьмома програмованими кнопками і підійде як правшам, так і лівшам. При цьому обидві основні клавіші незалежні і оснащені спеціальними пружинами, що підвищують швидкість і точність натискання.

Читайте також:  Слух: новий iPhone SE отримає великий дисплей та 5G-модем

Що стосується автономності-компанія заявляє про 140 годин при роботі через адаптер USB і до 420 годин в режимі Bluetooth, а всього п’ять хвилин зарядки забезпечать ще 20 годин роботи.

Дата початку продажів і вартість новинок бренду будуть оголошені пізніше.