Авто

Розкритий дизайн нового суперкара Pagani

Pagani C10

Суперкар Pagani Huayra в цьому році святкує своє десятиліття, тому в Сан-Чезаріо-суль-Панаро вже повним ходом йде робота над наступником. Модель C10 планують представити влітку або восени в Національному музеї науки і технологій Леонардо да Вінчі в Мілані, проте як буде виглядати автомобіль, можна побачити вже зараз.

Фотографія Pagani C10 витекла в Мережу через неофіційні канали. За непідтвердженою інформацією, тираж суперкара складе 280 примірників, а ціна — від трьох мільйонів євро.

У рух берлінетту буде приводити бітурбомотор V12 6.0 від Mercedes-AMG в парі з преселективним «роботом» або опціональною “механікою”, а по віддачі машину можна буде порівняти з інфернальною Huayra R (850 к. с.)

Зі слів виробника, основна увага в С10 була приділена зниженню маси, ніж дизайну. На знімку суперкар виглядає як розповніла “Уайра”, хоча розпізнати в ньому Pagani не складає особливих труднощів.

Тут інакше оформлені передок, фари і корми, проте спадкоємність очевидна. Трохи об’ємніше став ліхтар кабіни, але це, швидше за все, результат спотворення перспективи. Найпомітніше нововведення-панорамний дах в стилі панелей Sky View для Bugatti Chiron.

Остання версія Huayra дебютувала в серпні минулого року і називається pacchetto Tempesta. По суті, це окремий пакет для Huayra BC, що підвищує віддачу бітурбомотора V12 6.0 до 827 кінських сил і 1100 Нм крутного моменту.

Доповненням до збільшеної потужності йдуть нова адаптивна підвіска, режим Soft Driving, “яскраві деталі інтер’єру”, а також випускна магістраль з шістьма патрубками і поліпшена аеродинаміка.

Джерело: The Supercar Blog