Авто

Стрімер зібрав понад $20 млн на благодійність, отримуючи ляпаси в ефірі

Mr. Beast

Один з найпопулярніших контент-мейкерів на YouTube, блогер і стример Mr. Beast, провів благодійну трансляцію, на якій збирав пожертви на очищення світового океану. Для збільшення обсягу донатів команда трансляції отримувала ляпаси за кожну транзакцію.

Mr. Beast не тільки створює дивні відео, але і збирає кошти на благодійність. Наприклад, не так давно він створив власну організацію, яка допомагає нужденним людям з їжею. Нова ініціатива була спрямована на очищення світового океану: блогер хотів зібрати $30 мільйонів, щоб дістати 30 мільйонів фунтів сміття з океану.

Читайте також:  Cadillac InnerSpace: телевізор замість лобового скла та тапочки замість педалей

Протягом тижня Mr. Beast зміг зібрати близько $7 мільйонів, і щоб збільшити швидкість збору, вирішив провести дійсно незвичайну трансляцію.

Ідея полягала в тому, що за кожен донат в ефірі команда ведучих отримувала ляпаси. Звичайно, не травмонебезпечні, а скоріше символічні. Наприклад, за пожертву понад $1000 Mr. Beast отримував ляпас від великої і м’якої роботичної долоні, яка відправляла його в яму з поролоном.

До кінця серії трансляцій вдалося залучити понад $20 мільйонів — і навряд чи когось здивує той факт, що люди набагато охочіше платять за муки кумира в прямому ефірі, ніж жертвують на якісь суспільно корисні справи.