Технології

Робот Ілона Маска зможе розвинути свою унікальну особистість

Tesla Bot

Ілон Маск заявив, що розробляється ними Tesla Bot буде не просто роботом-гуманоїдом для виконання повсякденних завдань. Потенційно він може розвинути унікальну особистість і стати справжнім другом. Глава Tesla вважає, що зможе створити аналог C3PO або R2D2 з культових «Зоряних воєн».

Старт робіт з розробки гуманоїдного робота був оголошений в серпні 2021 року. Багато спершу сприйняли цю заяву як жарт, але на даний момент вже йде набір співробітників для створення першого прототипу.

Читайте також:  Новий Android-вірус «обнуляє» смартфони після крадіжки грошей

Маск стверджує, що його винахід допоможе вирішити проблему нестачі робочої сили. Крім цього, робот може стати хорошим компаньйоном і другом.

Він стверджує, що з часом Tesla Bot зможе розвинути унікальну особистість. Таким чином, не буде двох однакових роботів, оскільки вони будуть адаптуватися до свого власника.

«Я думаю, що можливості безмежні. Це не зовсім входить в основну директиву місії Tesla по прискоренню переходу світу до стійкої енергетики, але для світу було б надзвичайно корисно створити гуманоїдного робота, здатного взаємодіяти зі світом і допомагати людям різними способами», — заявив глава Tesla в подкасті Лекса Фрідмана.

Читайте також:  Samsung запатентувала смартфон з висувним та відкидним дисплеєм

Мільярдер не дав чіткі терміни випуску прототипу, але пообіцяв, що перший концепт можна буде побачити вже до кінця 2022 року.