Технології

Розумне кільце Movano Ring зможе вимірювати артеріальний тиск

Movano Ring

На ринку представлена величезна кількість різних фітнес-трекерів. Однак творці Movano Ring обіцяють обійти конкурентів за кількістю відстежуваних показників здоров’я.

Крім традиційних можливостей-вимірювати кроки, контролювати пульс і стежити за якістю сну, — гаджет дозволить вимірювати артеріальний тиск і неінвазивно моніторити рівень цукру в крові.

Movano Ring

Новинку офіційно представлять на виставці CES 2022, яка стартує 5 січня. Movano амбітно заявляє, що створить трекер з найбільшими можливостями за конкурентною ціною. На даний момент закінчуються клінічні випробування запатентованої радіочастотної технології, що дозволяє зібрати максимум медичних даних. Інформацію про вартість пристрою поки не озвучували. При цьому в компанії розглядають можливість надавати гаджет користувачам за моделлю підписки, яка буде вигідніше, ніж у головного конкурента Oura.

Читайте також:  Samsung обійшла Apple за динамікою продажів смарт-годин

Всі дані про стан здоров’я будуть доступні в мобільному додатку, де користувач зможе отримати рекомендації в залежності від отриманої інформації. Кільцем зможуть користуватися всі бажаючі, але основна цільова Категорія — жінки.

Першу партію випустять в якості бета-тесту в другій половині 2022 року. Кільце буде доступно в чотирьох колірних рішеннях.