Технології

Робот від екс-інженерів SpaceX готує 100 піц на годину

Піцца

Колишні інженери SpaceX Бенсон Сай, Брайан Лангоне і Джеймс Вахавісан створили робота, здатного видавати готову піцу всього за 45 секунд. Він працюватиме в новій піцерії, відкриття якої заплановано на весну 2022 року.

Важливо відзначити, що робот не бере участі в повному виробничому процесі. Тісто для нього потрібно підготувати окремо. Далі машина розгортає його, надає форму, самостійно додає соуси і необхідну начинку, а потім випікає і видає продукт.

Збірка однієї піци займає всього 45 секунд, а на процес випікання витрачається від двох до п’яти хвилин. Пристрій запрограмовано на створення стандартних піц, проте робот може сформувати замовлення з тією начинкою, яку забажає клієнт.

Читайте також:  Новий пульт ДУ Samsung заряджається від роутера без дротів.

Поява подібного пристрою стало відповіддю на спостережувану в сфері громадського харчування серйозну нестачу робочих рук. Економісти підрахували, що тільки в США є близько 800 000 відкритих вакансій, на яких немає бажаючих працювати. Робот не тільки дозволить заощадити власникам бізнесу, але і прискорить функціонування ресторанів швидкого харчування.