Авто

Помилка у софті відключає фари на Jeep Grand Cherokee

Grand Cherokee L

Jeep оголосив відкликну кампанію, яка стосується нового позашляховика Grand Cherokee L-у автомобілів, випущених з 3 грудня 2020 року по 27 липня 2021 року, програмне забезпечення модуля інтелектуального освітлення через помилку може працювати некоректно, що призводить до мимовільного відключення однієї або відразу обох фар головного світла під час руху. Експлуатація автомобіля в цьому випадку категорично заборонена.

Національне управління з безпеки дорожнього руху США (NHTSA) оголосило відкличну кампанію для Jeep Grand Cherokee L — з 28 січня майже 37 тисяч власників позашляховика отримають відповідні повідомлення із запрошенням відвідати офіційного дилера для перепрограмування модуля інтелектуального освітлення.

Читайте також:  Замовлення на автобудинок на базі Tesla Cybertruck перевищили 100 мільйонів доларів

NHTSA нагадує, що експлуатація автомобіля з непрацюючими світловими приладами — навіть однією фарою — заборонена, тому всім власникам нового Гранд Черокі необхідно якомога швидше усунути несправність оновленням софта. У жовтні минулого року Jeep вже відкликав близько 7000 Grand Cherokee через проблеми з дальнім світлом фар.

На старті виробництва нового позашляховика Wagoneer завод в Уоррені зіткнувся з дивною проблемою: автомобілі сходили з конвеєра з криво розташованою назвою моделі на багажних дверях.

Букви були розташовані не просто під неправильним кутом, але і нерівно по відношенню один до одного, як ніби їх кріпили по зігнутому трафарету.

Читайте також:  Honda навчила автомобілі стежити за станом доріг та скаржитися владі

Дефект був виявлений під час передпродажної перевірки якості, так що букви переклеїли ще до того, як нові Wagoneer дісталися до клієнтів.