Авто

Koenigsegg показав тизер загадкового гіперкара

Koenigsegg

Компанія Koenigsegg показала в своєму Facebook тизер нового гіперкара, зазначивши, що вважає головним своїм завданням в новому році підвищення продуктивності за рахунок більш продуманого інжинірингу і оптимального дизайну.

На зображенні представлений силует автомобіля, в якому легко вгадується марка Koenigsegg — яка, до речі, в 2022 році відзначить 20-ту річницю випуску свого першого серійного суперкара CC8S. ймовірно, нова модель може бути присвячена цьому ювілею.

Судячи з тизеру, незграбні ліхтарі нагадують CCX 2006 року — перший Koenigsegg, в якому використовувався двигун власної розробки шведської марки. Невеликий задній дифузор-явна відсилання до Agera, а передній спліттер нагадує CCR 2004 року.

Читайте також:  Новий рамний позашляховик Ford уперше показали на відео

Дизайн гіперкара в цілому відповідає типовій стилістиці Koenigsegg-каплевидна форма кабіни, зігнуте Вітрове скло і плавні лінії кузова. У той же час силует автомобіля не схожий ні на одну з існуючих моделей. Поки це все, що відомо на даний момент, але треба думати, в найближчі місяці ми дізнаємося про майбутню прем’єру шведського виробника гіперкарів більше інформації.

На 2023 рік у Koenigsegg запланована прем’єра серійної версії Gemera. Вона збереже гібридну силову установку на базі 2,0-літрового трициліндрового мотора TFG 2.0 з бітурбонаддувом, системою змащення з сухим картером і технологією FreeValve.

У нього немає звичних распредвалов – їх роль виконують пневмогідроелектричні актуатори управління клапанами. Двигун розвиває 608 кінських сил, але йому допомагають три електромотора: два на кожному із задніх коліс і один — на коленвалі. Сукупна потужність установки – 1727 кінських сил.