Авто

Китайці розкрили перший електричний кросовер BMW M

BMW iX M60

Китайські журналісти розкрили зовнішність і характеристики першого електричного кросовера BMW M. Портал Autohome.com оприлюднив офіційні фотографії BMW iX M60 і оголосив, що двомоторна силова установка розвине 619 кінських сил і 1100 Нм крутного моменту.

Топ-версія “батарейного” кросовера зможе проїжджати без підзарядки до 575 кілометрів по циклу WLTP, розгін з місця до 100 км/год займе 3,8 секунди, а максимальна швидкість досягне 250 км/год.

Перший електричний кросовер від підрозділу BMW M повинен був дебютувати на виставці CES в перший тиждень січня, але потім німецька марка відмовилася від участі в шоу через коронавірус і оголосила, що iX M60 покажуть у форматі онлайн-презентації.

Читайте також:  Mercedes-Benz випустив спрощену версію електрокара EQS

BMW iX M60

Фото: BMW iX M60

Зберегти в таємниці зовнішність і основні параметри «зарядженого» iX M60 не вдалося, але екстер’єр і інтер’єр «шістдесятки» майже такий же, як у багато оснащених кросоверів iX xDrive40 або iX xDrive50. Дізнатися топ-комплектацію можна за бронзовими акцентами, шильдиками M на крилах і лейблу M60 на п’ятій двері — інших відмінних рис немає.

BMW iX M60

Фото: інтер’єр BMW iX M60

Ємність тягової батареї поки не оприлюднена, але схоже iX M60 отримає акумулятор на 105,2 кВт∙год, як у «п’ятдесятої» версії. Інша калібрування електромоторів зменшила автономність на дев’ять відсотків (до 575 кілометрів), зате розгін з місця до 100 кілометрів на годину скоротився на 0,8 секунди (до 3,8 секунди), а максимальна швидкість зросла на 50 кілометрів на годину (до 250 км/год). Схоже, електрична “емка” відзначиться повнокерованим шасі, але офіційних підтверджень цьому немає.

Читайте також:  Polestar випустить конкурента Porsche Macan

Повністю розсекретити BMW iX M60 повинні протягом тижня. Журналісти вважають, що продажі першого кросовера BMW M без двигуна внутрішнього згоряння почнуться влітку 2022 року.