Технології

Інноваційний трактор Straddle забезпечить збирання винограду за будь-яких умов

New Holland Agriculture Straddle

Представлений концепт футуристичного електротрактора для роботи на виноградниках, раніше оброблюваних тільки вручну. Він розроблений компанією New Holland Agriculture, що спеціалізується на сільськогосподарській техніці, спільно з фахівцями з автомобільного дизайну з Pininfarina.

У порівнянні з існуючою виноградозбиральної технікою новий трактор під назвою Straddle отримав вузьку і досить високу форму кузова. Така конструкція дозволить йому переміщатися між рядами виноградників, відстань між якими не перевищує 1,5 метра.

Читайте також:  Sony прокачала телевізори Bravia XR новими матрицями [ВІДЕО]

Концепт розроблявся спеціально для використання на вузьких схилах виноградників таких знаменитих виноробних регіонів світу, як Шампань і Бургундія.

Крім того, New Holland Agriculture стверджує, що Straddle може бути оснащений електромотором. Це рішення позитивно позначиться на якості винограду з екологічної точки зору.

Таким чином, керований всього однією людиною інноваційний трактор здатний позбавити працівників від ручної праці. Підвищити продуктивність Straddle дозволить можливість багаторядної обробки і збирання винограду за рахунок можливості розширення необхідних конструктивних елементів.

New Holland Agriculture поки не повідомляє, коли запустить Straddle в масове виробництво.