Технології

Інноваційний трактор Straddle забезпечить збирання винограду за будь-яких умов

New Holland Agriculture Straddle

Представлений концепт футуристичного електротрактора для роботи на виноградниках, раніше оброблюваних тільки вручну. Він розроблений компанією New Holland Agriculture, що спеціалізується на сільськогосподарській техніці, спільно з фахівцями з автомобільного дизайну з Pininfarina.

У порівнянні з існуючою виноградозбиральної технікою новий трактор під назвою Straddle отримав вузьку і досить високу форму кузова. Така конструкція дозволить йому переміщатися між рядами виноградників, відстань між якими не перевищує 1,5 метра.

Концепт розроблявся спеціально для використання на вузьких схилах виноградників таких знаменитих виноробних регіонів світу, як Шампань і Бургундія.

Крім того, New Holland Agriculture стверджує, що Straddle може бути оснащений електромотором. Це рішення позитивно позначиться на якості винограду з екологічної точки зору.

Таким чином, керований всього однією людиною інноваційний трактор здатний позбавити працівників від ручної праці. Підвищити продуктивність Straddle дозволить можливість багаторядної обробки і збирання винограду за рахунок можливості розширення необхідних конструктивних елементів.

New Holland Agriculture поки не повідомляє, коли запустить Straddle в масове виробництво.