Авто

Розкрито зовнішність стильного кабріолету китайської фірми BYD

Кабріолет BYD Han, cochespias.net

Легкові та комерційні автомобілі від китайських автовиробників вже нікого не дивують, але спорткари з Піднебесної все ще рідкість. Судячи з фотографій очевидців, не за горами прем’єра стильного кабріолета фірми BYD – в розробці модель з жорстким складним верхом, зроблена на базі… електричного седана Han EV! Спереду, ззаду і по салону han EV Convertible дуже схожий на исходник, але кузов у новинки оригінальний.

Подробиць мінімум, але Китайські журналісти припускають, що кабріолет BYD Han EV поки створений в єдиному екземплярі в якості демонстрації технологій. Однак виключати серійне виробництво не можна – для цього аудиторія повинна прихильно сприйняти новинку.

Кабріолет BYD Han, cochespias.net

Кабріолет BYD Han, cochespias.net

Ймовірно, шоу-кар уніфікований по шасі з електричним седаном Han EV, відомим своєю “невбиваною” батареєю. Якщо за основу взяли топ-версію, то кабріолет відзначиться динамікою спорткара, адже двомоторна силова установка розвиває 494 кінські сили і 680 Нм!

Читайте також:  Honda показала, яким буде оспортивлений HR-V нового покоління

Салони кабріолета і седана ідентичні, хоча через укороченою колісної бази на другому ряду має бути менше місця. Однак вихідний BYD Han EV можна порівняти за габаритами з Mercedes-Benz E-Class, так що кабріолет теж повинен бути досить великим. Батарея седана дозволяє проїжджати без підзарядки до 550 кілометрів по циклу NEDC, і від версії з відкритим дахом варто чекати схожої автономності.

Китайські журналісти припускали, що кабріолет BYD буде розсекречений напередодні Нового року, але поки прем’єра не відбулася. Варто відзначити, що серійні електричні кабріолети подібної потужності поки не випускає жоден автовиробник, так що у автогіганта з Піднебесної є шанси стати першопрохідцем.

Читайте також:  Представлений розкішний гібридний мінівен Honda без коробки передач

Джерело: Cochespias.net