Технології

Lenovo назвала найперспективніші технології 2022 року

Технології

На базі власних досліджень Lenovo визначила, які технології стануть найбільш пріоритетними в новому році. Президент підрозділу інтелектуальних пристроїв компанії Лука Россі назвав відразу кілька основних напрямків, в яких буде спостерігатися прорив в 2022-му.

«Ми бачимо попереду світле майбутнє з великою кількістю рішень для гібридних робочих моделей і акцентом на технології як на рушійну силу добра», — заявив представник Lenovo.

Читайте також:  Gmail отримав функції популярних месенджерів

Тенденція до віддаленої роботи, викликана пандемією, задає основний тон у розвитку технологій. Так, забезпечити більш комфортні умови роботи на дому дозволять пристрої доповненої реальності. З їх допомогою можна буде в будь-якому місці створити необхідне робоче місце. Видаляти фонові шуми, такі як гавкіт собаки, під час відеоконференцій дадуть можливість нові алгоритми штучного інтелекту.

Lenovo запевняє, що в 2022 році виробники моніторів зроблять акцент на підтримці багатозадачності своїх пристроїв, дозволяючи виконувати кілька завдань одночасно. Також зміниться підхід до конструкції моніторів: вони стануть тоншими і компактнішими, а також з’являться бездротові моделі з підтримкою 5G і Wi-Fi 6 і версії в складеному форм-факторі.

Читайте також:  Sony розповіла про PlayStation VR2 та представила нову Horizon

Lenovo

За словами Россі, традиційні клавіатури відходять у минуле. Починаючи з наступного року, замість них все частіше будуть застосовуватися ручки зі зворотним тактильним зв’язком і функцією перетворення голосу в текст. Роблячи прогнози на 2022-й, Lenovo також вказала на зростання популярності носяться гаджетів у зв’язку з додаванням в них нових технологій для моніторингу здоров’я та діагностики захворювань.

До того ж представник Lenovo відзначив важливість розвитку мереж п’ятого покоління і Wi-Fi. Завдяки технологіям рендеринга в реальному часі почнуть з’являтися інтерактивні фільми, де глядач зможе брати безпосередню участь у розвитку сюжету. Крім того, Россі прогнозує появу більшого числа доступних носяться екранів, здатних розширити можливості традиційних ПК і смартфонів. Такі пристрої зможуть запропонувати досвід використання величезного дисплея в будь-якому місці. Ймовірно, мова йде про окуляри доповненої реальності.