Авто

Lexus назвали найкращим брендом за залишковою вартістю автомобіля

Lexus

Американське аналітичне агентство J. D. Power назвало автовиробника Lexus лідером преміального сегмента в щорічному рейтингу залишкової вартості автомобілів.

За підсумками опитувань автовласників в США преміальний японський бренд визнаний найнадійнішим в сегменті преміум, а модель NX отримала найвищі оцінки в своєму сегменті компактних преміальних кросоверів. Це вже не перше дослідження, яке підтверджує міцність і довговічність моделей Lexus.

Офіційний представник агентства J. D. Power Ерік Лайман зазначив, що успіх Lexus підтверджує лідерство японського бренду в автоіндустрії за залишковою вартістю. Перше місце Lexus в рейтингу обумовлено високою якістю автомобілів, яке забезпечує їм стійку затребуваність на вторинному ринку, відзначає виробник.

Читайте також:  Електричний спадкоємець Volkswagen Touran: нове відео та термін прем'єри

Одним з факторів надійності моделей Lexus виступає високий рівень обслуговування в офіційних сервісних центрах бренду-клієнти впевнені в професіоналізмі фахівців сервісу і використанні оригінальних запасних частин, що допомагає прогнозувати і оптимізувати витрати на обслуговування автомобіля.

У листопаді 2021 року Lexus зайняв першу сходинку в рейтингу надійності від американського видання Consumer Reports. У 2021 році за результатами опитування клієнтів офіційних сервісних центрів преміальних автобрендів Lexus став лідером за двома ключовими показниками — доступною вартості оригінальних запасних частин і клієнтоорієнтованості персоналу.