Технології

У електрокарах Tesla з’явився режим новорічної ялинки

Tesla

За вже сформованою традицією, напередодні Нового року для електрокарів Tesla вийшло святкове оновлення прошивки. Серед нововведень особливо виділяється одне-можливість створити унікальне світлове шоу за допомогою автомобіля.

Оновлення v11.0 для автомобілів Tesla включає цілий ряд нових функцій, в числі яких настроюється панель запуску додатків на моделях з процесором Intel Atom, відображення TikTok на сенсорному екрані, різні режими імерсійного звуку, відображення з камер сліпих зон під час зміни смуги або повороту, нові ігри в Tesla Arcade, можливість включити кондиціонування салону і підігрів порту зарядки в холодну пору року через мобільний додаток та інші.

Читайте також:  Слух: Apple відмовиться від «чужих» модемів та Wi-Fi модулів

Але особливу увагу заслуговує функції створення світлового шоу за допомогою фар і поворотників електрокара.

Функція Light Show працює в парі з безкоштовним програмним забезпеченням з відкритим вихідним кодом xLights, доступним для персональних комп’ютерів. За допомогою програми можна створити унікальне світлове шоу, налаштувавши роботу всіх вогнів автомобіля, щоб вони блимали в такт відтворюваної музики.

Готовий результат завантажується на USB-накопичувач, після чого його можна підключити до електрокара.

Для демонстрації роботи функції в систему вже завантажена рок-версія різдвяної пісні Carol of the bells. До слова, деякі користувачі в мережі вважають, що на офіційному відео, представленому вище, під костюмом Санта-Клауса ховається не хто інший, як глава Tesla Ілон Маск.