Авто

Polestar випустить конкурента Porsche Macan

Polestar

Головний виконавчий директор шведської Polestar Томас Інгенлат в інтерв’ю Car Magazine розповів про ще одну нову модель-кросовер Polestar 4. Він вийде на ринок в 2023 році і стане прямим конкурентом Porsche Macan, який до того часу позбудеться ДВС і перейде на електричний привід. “Четвірку” готують на роль бестселера Polestar, причому коштувати вона буде близько 55 тисяч євро.

За словами Інгенлата, Polestar 4, на відміну від кросовера з індексом «3», отримає купеподібний силует і буде помітно компактніше старшої моделі, але зменшення зовнішніх розмірів не сильно позначиться на салоні. За попередньою інформацією, електрокар побудують на платформі Pure-electric Modular Architecture (PMA), одній з версій «візка» Sustainable Experience Architecture (SEA), розробленої материнською Geely. Кросоверу обіцяні потужна силова установка (ймовірно, від Polestar 2) і поліпшена аеродинаміка. З цим “Поулстару” може допомогти Lotus.

Читайте також:  Tesla зніматиме водіїв на відео під час використання автопілота

Ринковий дебют “четвірки” відбудеться в 2023 році. Модель стане прямим конкурентом Porsche Macan (на той час «німець» позбудеться ДВС і перейде на електричний привід) і буде коштувати близько 55 тисяч євро.

При цьому в 2022-му дебютує Polestar 3, кросовер розміром з Volvo XC90, а до середини десятиліття в портфоліо шведської марки з’явиться ліфтбек Polestar 5, заснований на концепті Percept. Збірку Polestar 4 налагодять на заводі Geely в китайському Нінбо.

Поки ж у Polestar всього дві моделі: гібрид Polestar 1 і ліфтбек Polestar 2 на вольвівській платформі CMA (Volvo C40 і XC40 Recharge). Після оновлення софта “по повітрю” двомоторні Polestar 2 Long range Dual motor розвивають 350 кіловат (476 сил і 680 Нм) і розганяються до сотні за 4,4 секунди.

Читайте також:  У Tesla назвали зарядні станції Ford поганою копією своїх зарядок Supercharger

Є ще версії з одним мотором: Long range Single motor і Standard range Single motor. Їх віддача – 170 кіловат (231 к.с.) і 165 кВт (224 к. с.) відповідно. Крутний момент однаковий і дорівнює 330 Нм.

Джерело: Car Magazine