Авто

У Tesla виявили нову проблему – у електромобілів іржавіють пластикові бампера

Tesla

У електрокарів Tesla періодично виникають проблеми різного ступеня тяжкості – у автомобілів загоряються акумулятори, нові машини з салонів надходять з дефектами кузовних панелей, а проводку активно знищують щури.

Цього разу власники зіткнулися з іншою проблемою — електрокари почали іржавіти. Незважаючи на те, що в основному «Тесли» збирають з пластика і алюмінію, на бамперах і в підкапотному просторі все одно з’являються іржаві ділянки.

Читайте також:  На екрані Tesla можна грати у відеоігри. І це не подобається владі

Першим з цією проблемою зіткнувся власник Tesla Model S ще в 2016 році. Він виявив іржу на передньому бампері автомобіля. Виявилося, що на пластиковому елементі з’явилася корозія через те, що в конструкції були незахищені сталеві елементи. Тоді навіть сервісний центр Tesla визнав проблему.

Тільки за 2016 рік було виявлено ще 10 аналогічних ситуацій, коли через сталевого підсилювача бампера на весь елемент поширювалася іржа. Однак судячи з усього, в компанії досі не вирішили цю проблему — користувачі продовжують скаржитися на іржавіють «Тесли».

Останній випадок був зафіксований в поточному 2021 році.

На початку листопада Tesla оголосила відкликну кампанію, під яку потрапили 2 791 електрокар. Йшлося про седани Model 3 і кросовери Model Y. У всіх автомобілів виявили проблему з підвіскою: через ослаблені Болти поперечна тяга підвіски переднього лівого крила могла мимовільно від’єднатися під час руху.

Читайте також:  Глава Audi зажадав припинити видобувати викопне паливо

Джерело: Autoevolution.com