Технології

Ілон Маск уточнив терміни відправлення людей на Марс

Ілон Маск

У своєму недавньому інтерв’ю подкастеру Лексу Фрідману глава компанії SpaceX Ілон Маск розповів про перспективи висадки людини на Марс.

Мільярдер зазначив, що багато що залежить від темпів розвитку індустрії — і зрушив раніше обіцяні терміни колонізації Червоної планети в своєму новому прогнозі.

За словами Маска, компанії знадобиться в кращому випадку близько п’яти років, щоб відправити людей на Марс. Якщо ж обставини будуть складатися не на користь SpaceX, то реалізація такої програми зажадає вдвічі більше часу — до десяти років.

Читайте також:  Відомий «активатор Windows» виявився заражений криптовалютним трояном

“Основне в цьому питанні-інженерія ракетної техніки. На сьогодні Starship-це найскладніша і просунута ракета з коли-небудь створених. Ми працюємо над оптимізацією корабля для мінімізації витрат на тонну вантажу при доставці на орбіту, і в кінцевому рахунку, на Марс”, — зазначив Ілон Маск.

Раніше бізнесмен був більш оптимістичний у своїх прогнозах і припускав, що перший екіпаж космонавтів висадиться на сусідній планеті до 2030 року. У планах американської компанії-будівництво тисячі кораблів SpaceX і відправка на Марс мільйона чоловік для заснування нової колонії.