Технології

У Pixel 6 знайшли новий баг. Виправляти його потрібно своїми руками

Google Pixel 6 Pro

Власники флагмана Google зіткнулися з новою проблемою — зависанням сенсора пристрою. Причину його виникнення знайшов один з користувачів Reddit – і заодно запропонував спосіб виправлення неполадки. Правда, для цього доведеться відмовитися від однієї з функцій смартфона.

Баг проявляється у деяких власників Google Pixel 6 у вигляді “заморожування” сенсорного дисплея — він перестає реагувати на торкання без видимих причин.

Як виявилося, це відбувається щоразу, коли рівень заряду акумулятора знижується на один відсоток. Завсідник Reddit під ніком michu7zu з’ясував, що збій пов’язаний з роботою служби спеціальних можливостей — точніше, з сервісом cannerformgesture.

Читайте також:  У Wear OS з'явиться довгоочікуваний "лівий" інтерфейс

Щоб “полагодити” свій смартфон, необхідно повністю відключити всю службу – як стверджує реддітор, після цього дисплей гаджета починає працювати коректно в будь-яких сценаріях.

Проте це може стати проблемою для тих, хто активно користується зазначеною функцією. Представники Google ще не прокоментували тікет, створений в офіційному баг-трекері, тому терміни виходу патча прошивки для вирішення проблеми поки невідомі.