Авто

Сотні нових Chevrolet Corvette відправлять під прес. І зробить це сам виробник

Chevrolet Corvette C8

У соціальній мережі Facebook опублікували фотографії сотні нових Chevrolet Corvette C8 в напіврозібраному стані. Всі суперкари постраждали під час торнадо, що обрушився на автозавод марки Bowling Green в американському штаті Кентуккі в середині грудня.

Незважаючи на те, що інженери відновили всі автомобілі, в компанії побоюються наявності прихованих дефектів. У зв’язку з цим, “корвети” очікує знищення.

За даними компанії, в результаті пожежі на підприємстві пошкодження отримали 120 Chevrolet Corvette C8. При цьому фахівці досі ліквідують наслідки торнадо, тому число постраждалих автомобілів може збільшитися.

Читайте також:  BMW покаже концепт, що змінює колір кузова натисканням кнопки

Інженери марки відновили всі машини, проте фахівці побоюються прихованих пошкоджень. У зв’язку з цим керівництво компанії прийняло рішення відправити під прес всі постраждалі «корвети».

На всі спорткари, що підлягають знищенню, компанія встигла отримати замовлення. Тепер потенційним покупцям доведеться заново відправити заявки на покупку Corvette C8. Представники марки пообіцяли обробити запити в першорядному порядку, проте скільки клієнтам доведеться чекати нові машини, невідомо.

До штатної роботи автозавод Bowling Green повернеться 3 січня 2022 року.

У середині березня стало відомо, що знищений на початку року музей мотоциклів Top Mountain Crosspoint відбудують заново. Заповнити експонати допоможуть колекціонери з усього світу.

Читайте також:  З'явилися зображення серійного турецького «ердоганомобіля»

Джерело: Kornel J Werner / Facebook