Технології

Для Tesla Cybertruck анонсували «кібергараж» з сонячними панелями

Кібергараж для tesla cybertruck

Пікап Tesla Cybertruck ще не встиг надійти в продаж, але про будівництво гаража для майбутньої новинки можна задуматися вже зараз. Американська компанія Lars Buro анонсувала випуск футуристичного «кібербункера», призначеного спеціально для розміщення броньованих автомобілів Ілона Маска.

Розробники проекту Cyberbunker взяли до уваги значні габарити пікапа Tesla: площа гаража складе близько 55 квадратних метрів, а модульна конструкція дозволить швидко додати до нього житлової або технічний модуль ще на 167 «квадратів».

Представники Lars Buro називають анонсований комплекс «високотехнологічним депо» і вже пообіцяли журналістам, що справа не обмежиться рендерами — компанія «зі стовідсотковою ймовірністю» запустить проект у виробництво. Додатково можна буде замовити будівництво повітряного шлюзу і установку армованих стекол.

Читайте також:  Microsoft запустить альтернативу ChromeOS на базі Windows 10

Ще одна особливість “кібергаражу” – незалежність від систем електропостачання: в комплект поставки увійде набір акумуляторів, а на даху будуть розміщуватися сонячні панелі. Точні дані про ціну гаражного комплексу і дату початку продажів розробники планують представити на початку 2020 року.

Джерело: cnet.com