Технології

Xiaomi випустила очищувач води з функцією миттєвого кип’ятіння

Xiaomi Instant Water Purifier Q800

Асортимент побутової техніки Xiaomi поповнився новим очищувачем води. Особливістю новинки під назвою Instant Water Purifier Q800 стала можливість закип’ятити воду всього за секунду.

Xiaomi Instant Water Purifier Q800

Для нагріву води в Xiaomi Instant Water Purifier Q800 передбачено чотири режими: нормальний (25°C), режим молока (45°C), режим кави (85°C) і кип’ятіння (95°C). Змінювати налаштування і управляти очищувачем можна як за допомогою сенсорного дисплея, розташованого у верхній частині змішувача, так і за допомогою програми Mijia, де також можна встановити додаткові температурні режими.

Читайте також:  Prinker дозволяє друкувати на тілі тимчасові татуювання [ВІДЕО]

Xiaomi Instant Water Purifier Q800

Xiaomi Instant Water Purifier Q800 включає два ступені очищення води методом зворотного осмосу. За запевненням компанії, термін служби фільтруючого блоку збільшений на 150%, а співвідношення очищеної і стічної води зросло на 50% і тепер становить 3:1. При цьому, аналогічно попередникам, непридатну для пиття воду, можна використовувати як технічну – для миття посуду або прибирання.

Ще одним нововведенням в Xiaomi Instant Water Purifier Q800 стала технологія захисту від засмічення додаткового фільтра зворотного осмосу. Вона дозволить продовжити час роботи основного блоку до п’яти років. Також очищувач води оснащений аналізатором якості води, що визначає концентрацію розчинених домішок, яка відображається на дисплеї разом з інформацією про стан фільтруючого елемента.

Читайте також:  Ілон Маск уточнив терміни відправлення людей на Марс

Xiaomi Instant Water Purifier Q800 надійде в продаж з цінником в $596.