Авто

Ось так виглядає Toyota, яка доїхала до Південного полюса за 40 годин. Це рекорд!

Curve Vehicle Design

Полярний дослідник Джейсон де Картерет встановив світовий рекорд книги Гіннесса в категорії»найшвидша подорож по суші до Південного полюса”. За кермом модифікованої Toyota Tacoma він проїхав 1113 кілометрів по Антарктиді за 39 годин і 54 хвилини. Щоб впоратися з суворими умовами, інженерам довелося серйозно доопрацювати пікап, який отримав назву Polar Expedition Concept або Polar TRV.

Polar TRV розробляли в рекордно короткі терміни на базі серійного пікапа Toyota Tacoma 2010 року випуску. Інженерам було потрібно за рік створити автомобіль, здатний досягти Південного полюса за мінімальний час.

Читайте також:  У Skoda розповіли, коли закінчиться дефіцит напівпровідників

Доопрацюванням машини займалися тюнери з ісландського ательє Arctic Trucks. Фахівці повністю перебудували кузов і шасі, а також модифікували підвіску, встановили посилені амортизатори і масивні покришки. Крім того, пікап обладнали паливним баком на 1500 літрів, гоночними сидіннями і ізольованою кабіною з металевим каркасом безпеки.

У рух тюнінговану Tacoma приводив чотирилітровий двигун TRD з турбонаддувом, віддача якого склала 380 кінських сил. Крім того, агрегат оснастили системою обігріву. На модифікацію “антарктичного” пікапа інженери витратили 400 000 доларів.

Curve Vehicle Design

Фото: Curve Vehicle Design

Численні доопрацювання дозволили Polar TRV в 2011 році проїхати 1113 кілометрів від табору «Патріот-Хіллз» до Південного полюса за 39 годин і 54 хвилини, встановивши новий світовий рекорд книги Гіннесса.

Читайте також:  Новий «бюджетник» Renault виявиться на 30% дешевшим, ніж Tiguan

В середині жовтня гоночна команда Valkyrie Racing представила всюдихід, побудований на базі Porsche 356a зразка 1956 року. За допомогою модифікованої машини, обладнаної траками і лижами, спортсмени планували проїхати 600 кілометрів по Антарктиді.