Авто

Geely розробить безпілотник для «дочки» Google

Geely

Бренд Zeekr, що належить Geely Holding Group, разом з Waymo («дочка» Alphabet/Google) розробить новий електромобіль для сервісу автономних таксі Waymo One. На плечі Zeekr ляже дизайн і проектування, Waymo встановить на машини фірмову безпілотну систему Waymo Driver. Основою електрокарів стане “власна відкрита архітектура”. Ймовірно, мова йде про платформу SEA (Sustainable Experience Architecture). Її розробка зайняла чотири роки і обійшлася Geely в суму, еквівалентну 2,5 мільярда доларів.

Розробкою електрокара для Waymo One займеться науково-дослідний центр CEVT (China Europe Vehicle Technology) у шведському Гетеборзі. Ця дочірня компанія Geely зі штатом близько 2000 чоловік вже кілька років створює перспективні моделі для всього холдингу, в тому числі конструює модульні платформи.

Читайте також:  Toyota розкрила термін прем'єри нових недорогих мінівенів

В основу безпілотника Zeekr ляже “візок” SEA, що дебютувала на хетчбеку Lynk & Co Zero / Zeekr 001. Її називають першою в світі “відкритою архітектурою”, адже платформу будуть використовувати не тільки бренди, що входять в Geely Holding Group, але і сторонні виробники, наприклад Smart.

SEA підтримує оновлення “по повітрю” і масштабується під різні розміри. Батареї тут розраховані на пробіг в два мільйони кілометрів, і перші 200 000 взагалі не деградують. Заявлений запас ходу без підзарядки-до 700 км в циклі NEDC.

Waymo, у свою чергу, доповнить платформу безпілотною системою Waymo Driver. Зараз її ставлять на Chrysler Pacifica і електрокари Jaguar I-Pace, що працюють в сервісі автономних таксі Waymo One на території США. Новий безпілотник отримає повністю конфігурується салон, в тому числі варіант без яких би то не було органів управління.

Читайте також:  BMW "поділиться" платформою з виробником Iphone

Комплекс Waymo Driver складається з лідара, камер (їх може бути від 19 до 29), радара, деталізованих карт і потужної обчислювальної платформи зі штучним інтелектом.

Він здатний класифікувати об’єкти на дорозі (машини, пішоходи, велосипедисти), розрізняти кольори світлофорів, передбачати траєкторію інших учасників руху і працює в будь-який час доби і в будь-яку погоду. Компанія хвалиться, що її безпілотники накатали мільйони миль по реальних дорогах і ще мільярди – в симуляціях.