Авто

Седани Cadillac втратили напівавтопілот. Винен дефіцит чіпів

CT4-V Blackwing и CT5-V Blackwing © Cadillac

Компанія Cadillac продовжує зазнавати труднощів через перебої в поставках мікроелектроніки. Буквально днями стало відомо, що кросовери Х4, Х5 і Х6 випускаються без паркувальних датчиків, а тепер вимушене спрощення дісталося і до седанів. За даними GM Authority, CT4 або CT5 2022 модельного року позбулися фірмового напівавтопілота Super Cruise: незважаючи на те, що система як і раніше доступна в конфігураторі, замовити седани з нею неможливо.

Трасовий автопілот Super Cruise використовує бортові камери і датчики, а також топографічні дані від лідара і GPS. Він дозволяє прибирати руки з керма на швидкісних магістралях, але при цьому водій зобов’язаний постійно стежити за дорогою і бути готовим перехопити управління. Минулого року система навчилася самостійно перебудовуватися на вимогу водія – для цього потрібно всього лише включити відповідний поворотник.

Це не перші моделі Cadillac, які вирішили тимчасово залишити без Super Cruise. Восени напівавтопілотом перестали оснащувати позашляховик Escalade. В обох випадках винен дефіцит чіпів: через проблеми з поставками американської компанії просто не вистачає компонентів, щоб обладнати автомобілі «складною» електронікою. Однак парктроніки моделям поки залишили, на відміну від Х4, Х5 і Х6.

Разом з тим General Motors працює над більш досконалою версією автопілота – Ultra Cruise, здатної самостійно керувати автомобілем в 95 відсотках сценаріїв. За планом, вона з’явиться на моделях Cadillac в 2023 році і дозволить прибирати руки з керма на дорогах США і Канади загальною протяжністю 3,2 мільйона кілометрів.

Читайте також:  Cadillac запатентував три нові назви для майбутніх моделей

Багатьох автовиробників нестача деталей змушує не тільки спрощувати оснащення, але і коригувати обсяги виробництва. Так, за підрахунками The Telegraph, в 2021 році світовий автопром в сумі недовипустить 9,6 мільйона запланованих автомобілів. Найболючіше дефіцит вдарив по європейських компаніях, які за підсумками року недорахуються трьох мільйонів примірників.