Технології

Xiaomi випустила газовий водонагрівач для розумного будинку

Гаряча вода

Асортимент побутової техніки Xiaomi поповнився новим пристроєм під назвою Mijia Zero S1 18L. Особливостями водонагрівача стали висока продуктивність, легкий монтаж і можливість дистанційної настройки при інтеграції в фірмову екосистему розумного будинку.

Mijia Zero S1 18L

Новинка дозволяє регулювати температуру води з точністю до 0,5 °С. Підтримуються чотири готові режими нагріву: для дорослих (43 °С), для прання (41 °С), для дітей (39 °С) і для використання на кухні. Пристрій обладнаний вбудованим насосом-за запевненням виробника, його потужності достатньо для подачі гарячої води на висоту третього поверху.

Читайте також:  Названо найпопулярніші смайлики 2021 року

Розумний газовий водонагрівач Mijia S1 простий в установці і не вимагає заміни існуючої системи водопроводу. Для економії газу прилад можна перевести в “сплячий” режим, підтримуючи температуру води в накопичувальному Баку на позначці в 35 °С.При інтенсивному розборі він швидко нагріє її до потрібного значення.

Mijia Zero S1 18L

Як і багато пристроїв сімейства Mijia, водонагрівач Zero S1 18L підтримує управління зі смартфона, а також різні сценарії в складі екосистеми розумного будинку. Вартість новинки в Китаї становить $377.