Технології

Власники iPhone 13 скаржаться на агресивний “шумодав”. Рішення поки що немає

Iphone 13

У мережі почали з’являтися відгуки покупців нового флагмана, які зіткнулися з труднощами при використанні смартфона за прямим призначенням — для телефонних розмов. За словами постраждалих, одна з важливих функцій гаджета працює некоректно, при цьому можливість її налаштування, яка є в більш ранніх моделях, просто зникла з системного меню.

Одним з перших на проблему звернув увагу користувач Reddit під ніком throwawayowl999. Він зауважив, що в Налаштуваннях iPhone 13 йому не вдалося виявити можливість відключення функції шумозаглушення при розмові по телефону. В iPhone 12 і старіших моделях відповідний перемикач знаходиться в меню “Універсальний доступ” – “Аудіовізуалізація”.

Читайте також:  Користувачі переходять на Windows 11 вдвічі швидше, ніж на десятку

Iphone 12 - 13

Через постійну активність функції голос власника гаджета нерідко “зрізається” цифровим алгоритмом разом з фоновими звуками. Про схожі складнощі зі своїми iPhone 13 і 13 Pro, а також ефект відлуння при роботі з CarPlay повідомили в коментарях до оригінального посту і інші користувачі.

Один з них заявив, що вже звертався в службу підтримки, де йому повідомили, що компанія в курсі проблеми і активно працює над її усуненням.

За даними інсайдерів, що відповідний перемикач не з’явився і в бета-версії прошивки iOS 15.3, що готується до релізу. Сама Apple термінів випуску патча, що виправляє програмну неполадку, поки не оголошувала.