Авто

Камери Tesla допомогли «зловити» жінку, що подряпала електрокар

Поцарапала Tesla

Режим безпеки автомобілів Tesla під назвою Sentry Mode знову довів свою ефективність. На парковці торгового центру у Великобританії жінка, ймовірно, розсерджена занадто тісним сусідством з Model 3, вирішила непомітно залишити 10-дюймову подряпину на борту електрокара.

Однак вона явно не підозрювала, що “Тесла” оснащена бортовими камерами, які зняли все – аж до її обличчя, – завдяки чому жінку вдалося впізнати і пред’явити їй звинувачення.

На кадрах видно, як жінка, яка опинилася 57-річною Ганною Валенте, підходить до свого автомобіля, нібито щоб взяти щось з переднього сидіння. В цей же час вона лівою рукою бере ключі і залишає подряпину на двері Tesla Model 3, припаркованої поруч.

Читайте також:  Відео: безпеку нового Toyota Land Cruiser 300 оцінили під час краш-тесту

Виявивши пошкодження, власник “Тесли” перевірив записи з камер, які зняли обличчя Валенте, а також її Nissan Juke разом з номерним знаком – останній кадр вирізали з ролика, що потрапив в ЗМІ.

Все це допомогло впізнати і знайти британку, яку, судячи з усього, не влаштувала близькість електрокара на парковці. На ролику видно, що ліві колеса самого Juke стоять прямо на кордоні паркомісця: ймовірно, таким чином вона хотіла перешкодити кому-небудь вставати поруч.

В результаті Валенте доведеться виплатити господареві Tesla Model 3 1,08 тисячі фунтів стерлінгів в якості відшкодування збитку. За даними Daily Mail, це перший випадок у Великобританії, коли записи з камер електрокара були використані як доказ провини.