Авто

Ferrari звільнить трьох топ-менеджерів у рамках реорганізації компанії

Daytona SP3

Призначений 1 вересня генеральним директором Ferrari Бенедетто Вінья оголосив про плани переглянути організаційну структуру компанії. Не менше трьох членів вищого керівництва марки покинуть компанію в рамках масштабної реорганізації. Серед них — технічний директор Майкл Лейтерс, директор з виробництва Вінченцо Регаццоні і директор з диверсифікації бренду Нікола Боарі. У Ferrari вже знайшли їм заміну-імена нових топ-менеджерів оголосять у січні.

Коментуючи звільнення трьох високопоставлених керівників, глава Ferrari Бенедетто Вінья сказав: “Я щиро вдячний Майклу, Ніколі і Вінченцо за їх цінний внесок протягом багатьох років в лідерство і зростання Ferrari.

Читайте також:  Електрокросовер Nissan Ariya поділився технологіями з місяцеходом

Також завдяки їхнім зусиллям ми готові скористатися безліччю нових можливостей, що відкриваються перед нами в міру того, як ми будуємо нову еру нашої видатної компанії».

Нова організаційна структура марки включатиме нинішніх співробітників, багато з яких змінять посади, а також ряд нових працівників, які приєднаються до компанії з січня 2022 року.

У Феррарі відзначили, що»нова структура сприятиме подальшому розвитку інновацій, оптимізації процесів і розширенню співпраці як всередині компанії, так і за її межами”.

Наступного року має відбутися довгоочікувана прем’єра першого в історії Ferrari кросовера Purosangue, команда Формули-1 представить свій радикально перероблений гоночний болід, а в 2023 році стартує програма Le Mans Hypercar (LMH). Трохи пізніше, в 2025 році, марка покаже свою першу електричну модель.