Авто

Перший тираж нового кросовера Geely розкупили за вісім хвилин

Geely KX11

Перший тираж нового кросовера Geely KX11 (продається в Піднебесній під ім’ям Xingyue L) з гібридною системою Hi-X розкупили всього за вісім хвилин. Напередодні фірма Geely розкрила передпродажну ціну бензин-електричної версії (173 700 юанів) і відкрила передзамовлення на перші 2022 примірники. Власники кросоверів з першої партії отримають довічну гарантію на автомобіль і акумулятор, а також безкоштовну допомогу на дорозі.

Geely KX11-флагман китайської марки, який побудований навколо платформи Volvo CMA. Прем’єра негібридних версій відбулася навесні, і кросовер вже пообіцяли росіянам. Основні характеристики бензин-електричної версії розкрили місяць тому, а тепер приспіли фотографії і орієнтовна ціна.

Читайте також:  Tesla потрапила в аварію під час зйомок реклами про автопілот

Geely KX11 C гібридною системою Hi-X

Фото: Geely KX11 з гібридною системою Hi-X

Зовнішніх відмінностей у гібрида мінімум, а салони і зовсім розрізняються тільки графікою цифрових панелей. Найпростіше дізнатися електрифікований Geely KX11 по логотипу, що світиться, підсвічуванню радіаторної решітки, іншому дизайну бамперів і колісних дисків.

Заряджати від мережі Geely KX11 з силовою установкою Hi-X не потрібно, тобто мова йде про звичайний HEV-гібриді. Заявлені характеристики-одні з кращих в сегменті: 4,8-метровий кросовер витрачає 4,3 літра бензину на 100 кілометрів пробігу в змішаному циклі, автономність досягає позначки 1300 кілометрів, а в ході рекордного заїзду Geely вдалося проїхати на одному баку бензину 1426 кілометрів.

Читайте також:  Mercedes-Benz стане еталоном для Lancia

Geely KX11  з гібридною системою Hi-X

Фото: Інтер’єр Geely KX11 C гібридною системою Hi-X

Гібридний Geely KX11 оснащується силовою установкою, що складається з трициліндрового 1,5-літрового турбомотора і електродвигуна, вбудованого в роботизовану коробку передач.

Сумарна віддача – 244 кінські сили і 540 Нм крутного моменту, однак особливості конструкції і схема роботи триступеневої системи тримаються в секреті. Залишається секретом і оснащення гібридної версії-ймовірно, всі подробиці розкриють одночасно з публікацією повного прайс-листа.

Втім, 173 700 юанів (742 тисячі гривень) за гібридний Geely KX11 — приваблива ціна, адже електрифікована версія виявилася на 1500 юанів (6.4 тисяч гривень) дешевше базової повногоприводной версії з 238-сильним турбомотором 2.0 і 8-швидкісним «автоматом».

Читайте також:  Volkswagen показав новий Amarok

Покупці гібридних кросоверів з першої партії отримають не тільки довічну гарантію-Geely оголосила, що депозит у розмірі 5000 юанів буде подвоєний, тобто по суті клієнти отримають тривідсоткову знижку.

Джерело: Autohome.com.cn