Авто

Відео: Ford Bronco та новий Defender билися у перетягуванні каната

Ford Bronco і Land Rover Defender

Оглядач YouTube-каналу Sam CarLegion влаштував дуель між новими Ford Bronco і Land Rover Defender.

Бензинові всюдиходи з шестициліндровими турбомоторами воювали в перетягуванні каната на пересіченій місцевості, причому для випробувань задіяли версії без всякого тюнінгу. Кращого тягача виявили за підсумками чотирьох дуелей, але місцями позашляховики не змінювалися, тобто у всіх спробах рельєф місцевості був на руку «американцеві».

Для дуелі взяли багато оснащений Land Rover Defender 110 у виконанні P400. В активі британського позашляховика рядний 3,0-літровий двигун Ingenium з електронаддувом і 48-вольтовим стартер-генератором піковою потужністю 400 кінських сил і крутним моментом 550 Нм.

Читайте також:  Новий рамний позашляховик Ford уперше показали на відео

Ford Bronco поступається за потужністю, адже V6 об’ємом 2,7 літра розвиває тільки 314 кінських сил і 542 Нм крутного моменту. Однак для американського всюдихода доступний пакет Sasquatch із заводськими 35-дюймовими “грязьовими” покришками, і саме такий Bronco був узятий в якості суперника для «Дефендера» на дорожніх шинах.

У лютому схоже порівняння тягових можливостей провів британський YouTube-канал carwow-дизельні Land Rover Defender D240 і Mercedes-Benz G 350 d протистояли бензиновому Jeep Wrangler Rubicon на газоні.

Джерело: YouTube-канал Sam CarLegion