Авто

Помилка в рекламі коштувала Ford 4,5 мільйона доларів

Mustang Mach 1

Помилка в рекламних брошурах обійшлася концерну Ford в 4,5 мільйона австралійських доларів. З жовтня 2020-го по квітень 2021 року на офіційному сайті Ford Australia і в дилерських центрах «блакитного овалу» поширювали рекламні буклети, в яких описувалися неіснуючі опції Mustang Mach 1.

Місцевий філія Ford визнав свою провину, запропонував покупцям спорткарів знижку, безкоштовне обслуговування протягом трьох років і оплатив трек-дні.

Читайте також:  Porsche 911 отримав нову спецверсію

В Австралії було продано 700 спорткарів Mustang Mach 1, і всім покупцям була надана знижка від Ford в розмірі 4500 доларів. Крім того, автогігант сплатив трек-дні і гарантував безкоштовне обслуговування протягом трьох років.

Помилка в брошурах сталася через неуважність піар-служби — в Австралії Mustang Mach 1 пропонується без адаптивного круїз-контролю, задніх парктроніків, світлодіодних протитуманних фар і диференціала підвищеного тертя, але з якоїсь причини всі ці опції перераховувалися в рекламних буклетах в якості базового обладнання.

За оцінкою The Drive, врегулювання проблеми обійшлися Ford Australia в 4,5 мільйона доларів, тобто «Блакитний овал» заплатить за помилку в 4,5 рази більше, ніж передбачалося спочатку.

Читайте також:  Пікап Ford F-150 Lightning навчили заряджати електрокари будь-яких марок

Наглядові органи Австралії врахували позицію Ford і не стали накладати на автовиробника великий штраф — за порушення місцевого Закону Про захист прав споживачів автогігант заплатить всього 53 280 доларів в місцевій валюті (2,8 мільйона рублів).

Представник Ford Australia заявив журналістам, що компанія поліпшила свої внутрішні процеси, щоб уникнути повторення помилки. Втім, власники “Мустангів” навряд чи відчувають себе розчарованими, адже ніхто з покупців не повернув оплачений спорткар, хоча спочатку у клієнтів була і така можливість.