Авто

Lamborghini представила на Різдво Huracan з «дистанційним» керуванням

Lamborghini

У нинішньому році головним героєм кліпу став маленький хлопчик, який зустрічає свята в колі сім’ї. Батьки дарують йому подарунки, про які дитина мріяла, але найнесподіванішим стає сюрприз від дядька і його 640-сильного Lamborghini Huracan Evo — можливість «покерувати» новим суперкаром за допомогою пульта дистанційного керування.

До традиційних різдвяних подарунків, в число яких увійшли скетйборд і електрогітара, що викликали щиру радість дитини, батьки додали коробку з загадковим пультом управління.

Заклик підійти з цим пультом до вікна дозволив взяти» під контроль ” стоїть під вікнами будинку Huracan Evo. Дядько хлопчика підіграв дитині, зробивши вигляд, що це саме хлопчик управляє машиною і змушує її рухатися вперед-назад, а потім і зовсім дрифтувати на під’їзній доріжці особняка.

Читайте також:  На BMW подали до суду через конструкцію підстаканників

Закінчується ролик тим, що дитина стає пасажиром Lamborghini і дядько катає хлопчика на автомобілі. Новий кліп став своєрідним продовженням минулорічного відеопривітання марки, в якому була обіграна пандемія коронавірусу і самоізоляція літніх людей. У ролику Молодий син за допомогою віртуальної реальності дозволяв своєму батькові «покататися» разом з ним на суперкарі по звивистих дорогах.