Технології

Створено телевізор, який передає смаки. Його треба лизати [ВІДЕО]

Taste The TV

Професор Хомей Міяшіта з японського університету Мейдзі розробив унікальний телевізор, здатний імітувати смакові характеристики різних продуктів. Досить лизнути його екран, щоб відчути смак їжі. Це повинно додати реалістичності сприйняттю інформації, що відображається.

Апарат назвали Taste the TV (TTTV). До його складу входять 10 каністр з добавками, які можуть комбінуватися різним чином, створюючи необхідний смак. Коли Користувач вказує, що він хоче спробувати, зразок передається на гігієнічну плівку, яка прокочується по екрану. Залишається лише лизнути її, щоб відчути смак.

«Мета полягає в тому, щоб дати людям спробувати, наприклад, страви з ресторану на іншому кінці світу, навіть якщо вони залишаються вдома», — сказав Міяшіта.

Читайте також:  Новий iOS-вірус краде особисті дані, маскуючись під перезавантаження

Приблизна комерційна вартість цієї розробки становитиме 100 000 єн (близько $874). Під час демонстрації TTTV студентка за допомогою голосових команд повідомила, що хоче спробувати солодкий шоколад. Автоматичний голос повторив її команду і розбризкав на плівку потрібний зразок. Коли дівчина лизнула його, то заявила, що смак дійсно нагадує молочний шоколад.