Технології

Under Armour презентувала серію розумних кросівок для бігу

UA Flow Velocity Wind 2

Різними фітнес-трекерами вже нікого не здивуєш. Under Armour вирішила інтегрувати такий гаджет в нові розумні кросівки, здатні відстежити і проаналізувати ефективність бігових вправ власника. Моніторити свої результати і досягнення можна буде за допомогою мобільного додатку.

Для фіксації та аналізу відомостей в правий кросівок вбудований спеціальний датчик. Він збирає інформацію під час бігу і передає її на смартфон по Bluetooth. На даний момент анонсовані дві моделі. UA Flow Velocity Wind 2 крім електронного компонента забезпечена особливою конструкцією підошви для більшого зчеплення з землею і зменшення ваги. Крім того, у другому поколінні кросівок повністю переробили систему п’яти для кращої фіксації задньої частини взуття. Роздрібна ціна моделі складе близько $160.

Кросівки UA HOVR Machina 3 підійдуть як для змагань, так і для неспішних тренувань. Ця модель створена з оновленою системою захоплення п’яти і поліпшеною конструкцією верху для щільної і зручної посадки. Продажі стартують у першому кварталі 2022 року, але компанія ще не оголошувала вартість.

Вказується, що обидві моделі кросівок не призначені для повної заміни фітнес-трекера або розумних годин. Вони лише дозволяють отримати додаткові дані, які неможливо зібрати з браслета на зап’ясті. Ця інформація стане незамінною для спортсменів, оскільки буде передавати відомості, засновані на частоті обертання педалей велосипеда, темпі бігу або кроку. Для повноцінного функціонування взуття як і раніше знадобляться Розумні годинник з GPS або фітнес-трекер.

Читайте також:  У електрокарах Tesla з'явився режим новорічної ялинки

За даними в Under Armour на основі дослідження даних програми Map My Run за 2020 рік, використання інформації від розумного взуття допомагало користувачам бігати на 7% швидше і на 3% довше, ніж тим, хто користувався звичайними інструментами для відстеження фізичної активності.