Авто

Електрокари Tesla навчилися стежити за зношуванням шин у реальному часі

Tesla

Після чергового оновлення програмного забезпечення електромобілі Tesla отримали функцію визначення зносу протектора шин. На відміну від системи контролю тиску повітря в шинах, для роботи їй не потрібні окремі датчики або інші додаткові компоненти: знос визначається шляхом вимірювання швидкості обертання шини.

Автовиробник не оголошував про появу технології моніторингу стану шин – її помітили власники електрокарів після установки апдейту.

Як повідомляє видання Drive Tesla Canada, чергове “бездротове” оновлення програмного забезпечення Tesla наділило електрокари вельми корисною функцією визначення зносу шин. У міру зносу протектора шина стає трохи менше в діаметрі, хоча неозброєним оком це, зрозуміло, непомітно.

Читайте також:  BMW вперше показала на відео суперкросовер XM

Однак високоточна електроніка може визначити знос по швидкості обертання колеса-зношена шина стає не тільки трохи менше діаметром, але і легше, за рахунок чого колесо починає обертатися з більшою швидкістю, ніж три інших.

Як тільки кількість обертів колеса стає більше певного порога, Tesla виводить на екран мультимедійної системи попередження.

Щоб не сплутати зношений протектор з втратою тиску в шині, система заодно опитує і датчики тиску. Якщо їх показання однакові, значить, різниця в обертанні коліс викликана саме зносом шини.

Після оновлення софта Тесли молодше 2019 року випуску також отримали функцію Megaphone-вона буде працювати тільки на електрокарах, у яких є зовнішній динамік, що транслює звукові попередження пішоходам на низьких швидкостях. “Мегафон” працює як гучномовець, злегка змінюючи звучання голосу за допомогою спецефектів.