Авто

Новий трирядний кросвен Kia можуть почати збирати на ЗАЗі

Kia Carens

Новий трирядний кросвен Kia Carens можуть почати збирати на ЗАЗі. Портал «Акцент» вважає, що в 2022 році лінійка локалізованих на Запорізькому автомобільному заводі корейських моделей розшириться — до седану Rio і крос-хетч Rio X, зібраних з російських машинокомплектів, додасться підведений компактвен, створений на основі кросовера Seltos. Освоєння нової моделі дозволить ЗАЗу щорічно збирати десять тисяч машин.

Прем’єра нового Kia Carens відбулася минулого тижня, і пріоритетними ринками для кросвена є Індія і країни Південно-Східної Азії. Однак корейська марка вважає Carens “глобальної” моделлю, так що її появу в СНД виключати не можна.

Основа Kia Carens-розтягнута на 150 міліметрів платформа кросовера Seltos, однак для кроссвена були розроблені оригінальний кузов і салон з шістьма або сімома посадочними місцями. Від исходника Carens успадкував солідний дорожній просвіт (195 міліметрів), але повний привід новинці не покладений, принаймні, в Індії.

Моторна гамма Kia Carens збігається з такою у індійського Seltos — доступні бензинові двигуни об’ємом 1,4 (турбо, 140 сил) і 1,5 літра (атмосферний, 115 сил), а також 1,5-літровий турбодизель потужністю 115 кінських сил. Місцеві покупці можуть вибирати між 6-швидкісною “механікою», «автоматом»з тим же числом ступенів, варіатором або 7-діапазонним “роботом”.

Читайте також:  Шестиколісний позашляховик Thundertruck EV працює на сонячній енергії

Вважається, що Kia Carens буде коштувати від 20 тисяч доларів, так що кросвен повинен бути по-справжньому масовим. Навряд чи Kia привезе новинку в країни СНД по ходу 2022 року, але в майбутньому доступна альтернатива кроссвена Carnival може продаватися по всьому світу.