Авто

Семиразовий чемпіон “Формули-1” продав ексклюзивний суперкар

Zonda 760 LH

Семиразовий чемпіон “Формули-1” сер Льюїс Хемілтон продав ексклюзивний суперкар Pagani Zonda. У світі є всього п’ять іменних Zonda 760, і двухдверка Хемілтона з літерою LH — одна з них.

Відмінні риси Zonda 760 LH, випущеної в 2014 році-механічна трансмісія, яскравий фіолетовий колір і мінімальний пробіг (менше 1000 кілометрів). Відомо, що машину придбав колекціонер з Великобританії, але інших подробиць немає.

Льюїс Хемілтон розлучився з Pagani Zonda 760 LH через тиждень після драматичного фіналу сезону 2021 року, в якому британець на останньому колі поступився чемпіонським титулом Максу Ферстаппену з Red Bull.

Читайте також:  Toyota витратить 1,3 млрд доларів на завод з виробництва акумуляторів для електрокарів

Zonda 760 LH

Втім, пілот Mercedes-AMG неодноразово критикував керованість “зонди”, так що рішення продати суперкар могло бути прийнято давно.

Pagani Zonda 760 LH експлуатувалася тільки в Монако, а в 2015 році Льюїс потрапив на 760-сильному суперкарі в невелику аварію. Автомобіль швидко відновили, і на ціну цей інцидент навряд чи вплинув. За оцінками журналістів, в 2014 році ексклюзивне купе обійшлося Хемілтону в два мільйони доларів, а з урахуванням рідкості суперкара і його історії за сім років ціна однозначно зросла.

Чемпіони “Формули-1” можуть швидко продати свої машини — в лютому Себастьян Феттель вирішив позбутися восьми колекційних суперкарів, і п’ять автомобілів знайшли покупця в перший же день.

Читайте також:  Пікап Tesla отримав гігантський «двірник»: передсерійний Cybertruck помітили на випробуваннях

Джерело: The Zonda Registry через Instagram