Авто

Acer подав до суду на Volkswagen за використання модемів без ліцензії

Volkswagen ID.4

Виробник комп’ютерної техніки та електроніки Acer звинуватив німецьку компанію Volkswagen у використанні обладнання та технологій бездротового зв’язку без відповідної ліцензії.

VW встановлював в свої автомобілі модеми стандартів 2G і 3G виробництва Acer, проте тепер тайванська компанія стверджує, що німці порушили кілька патентів через застосування модемів 4G в нових моделях Volkswagen. За це Acer вимагає компенсацію.

Як повідомляє Reuters, компанія Acer подала позовну заяву до суду проти Volkswagen, звинувативши німецьку компанію у використанні 4G-модемів в декількох моделях марки. У позові стверджується, що запатентована тайванським виробником технологія застосовується в ID.4, Atlas, Golf, Tiguan і декількох інших автомобілях.

Читайте також:  HUAWEI випустила електрокар потужніший і дешевший за Tesla Model Y

Acer вимагає відшкодування збитків за порушення патенту та використання обладнання без ліцензії. У Volkswagen на це заявили, що корпоративним юристам потрібно вивчити позов, перш ніж вирішити, що робити далі, проте відзначили, що звинувачення нібито нічим не обгрунтовані і компанія буде відстоювати свою позицію.

Відомо, що нинішнього літа VW Group підписала Ліцензійну угоду з китайською компанією Huawei на використання технології 4G. у минулому жовтні проти General Motors, Toyota і Honda були подані аналогічні позови за порушення патентних прав, пов’язаних з мобільними технологіями.

Успіх справи Acer може підштовхнути інших постачальників електроніки до подачі позовів проти автовиробників, оскільки в цифрову епоху помітно загострилася боротьба за інтелектуальну власність.