Авто

Ford пояснив, чому екстремальний Bronco назвали Raptor, а не Warthog

VelociRaptor 400 Bronco

Менеджер з маркетингу моделі Bronco Марк Грюбер розповів, що хоча протягом досить тривалого періоду вважалося, що «заряджена» версія позашляховика буде називатися Warthog, компанія Ford вирішила все-таки використовувати ім’я Raptor, оскільки воно «широко відомо і люди знають, що воно означає».

Крім того, екстремальна модифікація Bronco «була задумана і розроблена як Raptor». Втім, Грюбер так і не пояснив, звідки взагалі взялася назва Warthog.

Як повідомляє видання Muscle Cars & Trucks, швидше за все, ім’я Warthog було внутрішнім позначенням моделі-можливо, навіть неофіційним. Також ймовірно, що Ford дійсно вибирав між двома цими назвами.

Читайте також:  Toyota стала брати гроші за дистанційний запуск двигуна

“Бородавочник” має на увазі щось більш повільне, нехай і здатне долати серйозні перешкоди, в той час як Raptor, безумовно, створює в очах споживача образ значно швидший, особливо в світі позашляховиків Ford.

Тому в підсумку виробник схилився саме до “хижака”. Очікується, що Bronco Raptor буде запущений у виробництво влітку наступного року, так що дебют позашляховика можна очікувати вже найближчим часом.

Компанія Ford нещодавно зареєструвала у відомстві з патентів і товарних знаків США (USPTO) торгову марку Warthog, яка, згідно із заявкою, може використовуватися в якості найменування моделі легкових автомобілів, позашляховиків і пікапів.

Читайте також:  Кросовер BMW X5 випускатимуть у Китаї

Передбачалося, що “Warthog” будуть іменувати екстремальні позашляховики Ford, в той час як пікапи залишаться “хижаками”. На користь цієї версії говорило і відсутність характерної решітки радіатора на прототипах високопродуктивної версії Bronco.